ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Служители за производство на автомобилни фарове
Бърно, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Бърно, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.
АГЕНЦИЯ „ЕВРОРА КОНСУЛТ“ е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.
За информация относно актуални работни позиции, списъци с фирми посредници, както и друга полезна информация можете да посетите нашият уебсайт.

Отговорности

Агенция ”EURORA CONSULT” LTD набира служители за производство на автомобилни фарове. Работата се състои в монтаж, проверка и опаковане на осветителни продукти за автомобили:
AUDI, VW, SHKODA. Работата е подходяща за меже, жени или двойки.

• Сглобяване
• Окачествяване
• Пакетиране

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа.

Ние Ви предлагаме

Компанията осигурява:
• Заплащане: 141 крони/час/бруто
• Бонусна система
• Възможност за ежеседмичен аванс
• Целогодишн азаетост
• Платен годишен отпуск 25 дни
• Постоянен трудов договор по Чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
• Заплащане за транспортни разходи в краяна 9-ти месец в разменрна 90 евро