ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Служители за производство на компютри за Чехия
Кутна Хора, Чехия
От 1000 до 1500 лв.

Кутна Хора, Чехия длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.

Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

• Работа на поточна линия
• Окачествяване на готова продукция
• Опаковане

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа.

Ние Ви предлагаме

• Заплащане:139 крони/час-бруто
• Бонусна система
• Възможност за седмичен аванс
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 25 дни
• Постоянен трудов договор по Чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
• Осигурено е посрещане и настаняване при пристигане от автогара „Флоренц“-Прага
• Заплащане за транспортни разходи в края на 9-ти месец в разменр на 90 евро