Служители за заведение за бързо хранене
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

Искаш да преживееш едно незабравимо лято?

Искаш и да натрупаш професионален опит, който ще ти бъде от полза в бъдеще?

За наш клиент престижна и известна верига заведения за бързо хранене търсим служители за новооткрит обект за летния сезон – касиери и заготовчици.

Отговорности

- Поддържане и спазване на стандартите на заведението;
- Обслужване на клиенти;
- Отправяне и изпълнение на поръчки;
- Отчитане количествата приготвен продукт, съгласно изискванията.

Изисквания и необходими умения

- Добри комуникативни умения;
- Опит на сходна позиция е предимство;
- Владеене на чужд език е предимство;
- Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо и редовно заплащане;
- Безплатно похаване и напитки през целия ден;
- Осигурен транспорт след 22:00 часа;
- Опция за целогодишна заетост;
- Различни обучения и сертификати за екипа.

Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ако предизвикахме интереса ти, всичко, което трябва да направиш, е да ни изпратиш Автобиографията си.

Ако имаш допълнителни въпроси, може да се свържеш директно с нас директно на 0882 356 944

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.