Juan Luis Ferrer Martinez
Социални асистенти
Вюрцбург , Германия
От 3000 до 4000 лв.

Вюрцбург , Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Дом за възрастни в непосредствена близост до Вюрцбург (Бавария, Германия) спешно търси 2 асистенти за сестрински грижи.
Не е необходимо да имате сестринско обучение или обучение като асистент, важното е да бъдете търпелив и мотивиран човек, който обича да се занимава с възрастни хора с деменция.
Постоянен договор на пълен работен ден и заплата съгласно колективен договор.
За предпочитане ще бъдат разгледани кандидати, които имат трудов опит в грижите за възрастни хора.

Изисквания и необходими умения

Немско ниво, изисквано от B1.

Ние Ви предлагаме

Компанията осигурява временни жилища на ниска цена.