Специалист, Инженерингов отдел
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За екипа на наш клиент – високотехнологично производствено предприятие, търсим да назначим:

(временен проект – 6 месеца)

Отговорности

На тази позиция Вие ще:

• Съдействате в организирането, внедряването и оптимизацията на производствените процеси;
• Отговаряте за създаване и поддържане на базата данни за произвежданите изделия във внедрената в компанията ERP система (техническата документация, списък с материали (BOM), технологични инструкции и др.)
• Участвате в комуникацията между технологичния и отделите по развойна дейност в страната и в чужбина.

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:
• Опит в производствена компания;
• Техническо образование в сферата на електрониката/ машиностроене/ уредостроене/ автоматика и др.
• Много добро владеене на Английски език;
• Отлични комуникативни и организационни умения.

Ние Ви предлагаме

Предложението:

• Възможност да прилагате уменията си в успешна международна компания;
• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Отлично възнаграждение.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, кандидатствайте, като ни изпратите актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати..

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.