МОНТЮПЕ ЕООД
Специалист качество /В Производството/
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Монтюпе ЕООД e част от международна група, лидер в производството на сложни алуминиеви компоненти, предназначени за автомобилната индустрия в световен мащаб. Във връзка с разрастване на производството, компанията търси да назначи за завода си в гр. Русе мотивирани кандидати за длъжността:

Отговорности

Отговорности:
• Контролира изпълнението на установените системи за контрол на качеството и внедрява планове за действие, които целят подобряването им
• Следи използването на процедурите и работните инструкции, активира процесите в отдела за постигане на необходимия стандарт за качество
• Идентифицира места на процесите, които се нуждаят от подобряване и участва в изработването на план за действие
• Наблюдава, анализира и редовно докладва данните за брак и тенденциите. Ръководи инициативи по намаляване на брака
• Участва при въвеждането на нови инструменти и се уверява дали са извършени подходящите проверки и модификации

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше техническо образование
• Опит на подобна позиция е предимство
• Компютърни умения (MS Office)
• Английски език (работно ниво)

Компетенции:
• Добре организирана личност, с високо ниво на инициативност и желание за учене
• Високи аналитични умения
• Работа в екип
• Способност за справяне с много задачи

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от бързоразвиваща се международна компания
• Шанс да развиете и утвърдите професионалните си умения в конкурентна среда
• Работна среда, оборудвана с високотехнологични съоръжения
• Специфично обучение, в зависимост от заеманата длъжност
• Индивидуален бонус в зависимост от представянето
• Възможност за столово хранене
• Осигурен служебен транспорт.