Специалист контрол по качеството - ОТК
София

София длъжност на пълно работно време

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент, голяма производствена фирма в сферата на продуктите за дома : кухненски гъби, алуминиево фолио и мопове за почистване на под, търсим да назначим: Специалист контрол по качеството - ОТК.

Отговорности

- организира, ръководи и контролира изпълнението на производствените задачи;
- следи за спазването на утвърдните стандарти в производството;
- налага входящ и изходящ контрол върху материалите, суровините и изделията;
- контролира спазването на технологичните етапи в производството на продуктите;
- следи за нарушения и дава предписания за отстраняването им в определен срок;
- преустановява използването на нестандартни материали, суровини и изделия, ако е необходимо.

Изисквания и необходими умения

- средно или висше техническо образование;
- предишен опит на подобна длъжност;
- отлични аналитични и организационни умения;
- добри компютърни умения.

Ние Ви предлагаме

- стандартно работно време от понеделник до петък;
- отлично възнаграждение+бонуси;
- приятна работна среда с осигурено място за хранене;
- фирмени обучения за повишаване на квалификацията;
- карта за транспорт.

При интерес от ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.