СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист Обслужване на клиенти от офис /Инженер/
София

София длъжност на пълно работно време

Нашия клиент FESTO ЕООД е лидер в продажбите на компоненти и системи за индустриална автоматизация, процесна автоматизация и обучения в България. Във връзка с реализиране на търговската политика , компанията търси успешен професионалист на позицията СПЕЦИАЛИСТ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ ОТ ОФИС.

Лиценз № 2221 валиден от 16.02.2017

Отговорности

Планира, подготвя и осъществява технически консултации и продажби по телефона;
Изготвя оферти за клиентите;
Активно подпомага дейността на инженерите по продажби в страната;
Подготвя и извършва технически представяния на фирмата;
Оказва техническо подпомагане на продажбите от офис София.

Изисквания и необходими умения

Висше образование - инженер;
Oпит мин.1 г. на сходна позиция във фирма за продажба на специализирани индустриални продукти е предимство;
Познания по пневматика, автоматизация, мехатроника са предимство;
Владеене на английски език на работно ниво;
Свидетелство за правоуправление на МПС, категория В;
Положителна нагласа и желание за работа с хора, умения за работа в екип, умения за комуникация с клиенти директно и по телефона.

Ние Ви предлагаме

Много добра работна атмосфера и организация на работата;
Възможност за обучение и развитие в стабилна и просперираща компания;
Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
Фирмени продуктови обучения;
Базиран в София.