Специалист Отдел Импорт/Експорт с Немски Език
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Easy Consult e българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси. От 2004 година насам ние се ползваме с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост.

Във връзка с разрастването на екипа на наш клиент, водещ производител на полиетиленови продукти, търсим да назначим:

Специалист Отдел Импорт/Експорт

Отговорности

• Изготвяне, координиране и експедиране на поръчки;
• Обработка и подготовка на релевантна документация;
• Извършване на преводи от и на немски език;
• Ефективно разпределяне на информационния поток и водене на бизнес кореспонденция;
• Подпомагане технически и административно екипа.

Изисквания и необходими умения

• Релевантен опит;
• Много добро ниво на немски език (владеене на английски език ще се разглежда като предимство) ;
• Компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Проактивност, приветливост.

Ние Ви предлагаме

• Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
• Динамична работна среда и приятелска атмосфера;
• Отлично възнаграждение.
• Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни своята автобиография на английски език, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа,