ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Специалист Предпечатна подготовка
София

София длъжност на пълно работно време

Повечето хора преценяват опаковката по нейната крайна визия и нямат идея за целия процес, през който преминава тя, за да достигне до крайния си вид. Има обаче и хора, които, поглеждайки цветовете, се вглеждат, за да преценят дали черното е от CMYK. Това са онези от нас, които знаят, че между дизайна и печата на опаковката стоят техническите архитекти на крайната визия на този продукт. И част от тях са хората, които извършват дейността предпечатна подготовка. Без тях нито една опаковка няма да се срещне с печатната машина. С тази обява ние търсим специалисти по предпечатна подготовка, някои харесват да наричат себе си “предпечатари”.

Ако искаш да се докоснеш до опаковките на някои от най-добрите продукти в България и света и да станеш част от тяхното създаване, ако искаш да работиш с най-новите софтуери за предпечат, 3D визуализация и комуникацията с клиентите, прочети следващите редове, защото тази обява ще ти се стори интересна.

Първото попълнение на екипа е вече при нас и сега търсим още един човек - като теб, който също да се присъедини към нашето семейство.

Още няколко думи за нашия екип
Отделът за професионален предпечат е създаден през 1992 година и продължава да се развива като високопрофесионално звено, което обслужва водещи марки на българския и международен пазар.

Освен стандартен предпечат, правим и 3D визуализации, макети и тестови серии. Често правим и адаптации на разработени дизайни върху различни опаковки и от дадена серия, като често това са продукти, до които се докосваме преди да са излезли на пазара.

Екипът ни към момента се състои от пет човека, които се занимават професионално с предпечат и които са подкрепени от отделна администрация и маркетинг екип.

Отговорности

Какво ще правиш при нас
● Предпечатна подготовка на печатни материали
● Предпечатна подготовка на опаковки за последващо производство
● Печат на цветни проби и макети за опаковки на професионална система за сертифицирани цветни проби.
Ако имаш интерес да се развиваш в създаването на визуализации и макети и ако ученето и новостите не те плашат:
● Ще можеш да правиш 3D визуализации на един от най-добрите софтуери за това
● Можеш да правиш анимирани видеа за клиентско изживяване в магазина.
Освен всичко това, ще:
● работиш с on-line система за комуникация с клиенти Kodak InSite
● работиш с вътрешнофирмена система за работен поток на поръчки Kodak Prinergy
● Ставаш част от екипа, който участва в пускането на нови печатни продукти на пазара, които ще виждаш в магазините всеки ден.

Изисквания и необходими умения

Какво търсим
● Образование – завършено подходящо средно образование като минимум
● Отлично владеене на Adobe CS (InDesign, Illustrator, Photoshop); Corel Draw и познания в областта на полиграфията
● Професионален опит в предпечатната подготовка – минимум 2 години
● Езикови умения – Английски език – писмен и говорим, ниво B1/B2- не е задължително, но понякога помага
● Други – внимание към детайлите и търпение, дисциплина
● Познаване/владеене на Enfocus PitStop Pro и софтуер за 3D визуализации ще се счита за предимство
● Ще трябва да можеш и да следваш точни изисквания на нашите клиенти, изисквания на печатници, а така също и да се съобразяваш с наръчници и подобни технически документи… Е, да - може би ще трябва и да учиш неща, за които може и да не си предполагал/а, че съществуват.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме
● Нестандартен екип с разнообразен бекграунд и опит в различни направления.
● Досег до интересни клиенти и кампании, в които можеш наистина да оставиш своя персонален принос.
● Приятен офис с всичко необходимо за работа, включително и страхотно кафе за пристрастените към него.
● Ще ти покажем и ще те научим на всичко, от което имаш нужда, за да си вършиш работата. Надяваме се да научим нещо и от теб :)
● Трудов договор на пълен работен ден.

Къде ще работиш
Нашият офис се намира на ул. Васил Друмев 36 в София.
● Имаш няколко варианта за градски транспорт
● Скоро ще има и спирка на метрото.

Сподели тази обява
"Ако смяташ, че тази обява може да бъде интересна за твой познат или приятел или пък просто искаш да ни удариш едно рамо, можеш да я споделиш директно във Facebook или по

След интервюто сме ти подготвили няколко малки, но интересни задачи за предпечатна подготовка, за да можем да преценим твоите умения, а и ти да си свериш часовника.

Всички документи ще бъдат разгледани, съхранявани и унищожени при пълна конфиденциалност, и в срокове, съгласно ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изпращайки автобиографията си, се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани от „ГЕД“ ООД единствено и само за целите на подбора и само за срок пряко свързан с периода на подбор, след което те ще бъдат унищожени по начин отговарящ на законовите изисквания.