СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист продажби и логистика /Back office/
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е водеща световно утвърдена компания в производството и продажбите на цялостни промишлени решения за водоснабдяване. Компанията доставя на българската индустрия цялостни енергоспестяващи решения.

Отговорности

Предоставя техническа информация на клиенти, партньори и колеги за продуктите и техните параметри;
Предлага информация и решения на технически проблеми на колеги;
Поддръжа и обновява база данни за потенциални и съществуващи клиенти и проекти;
Работи по проекти - подбор на продукти и системи, изготвяне на оферти;
Обработва поръчки в SAP ;
Координира логистиката на обработените поръчки.

Изисквания и необходими умения

Висше техническо образование
Търговски опит в сферата на индустриалните приложения, индустриални продукти и решения
Много добър английски език
Работа с ERP системи, предимство е работа със (SAP);
Работа с технически софтуер;
Технически и познания в областта на машинното инженерство, хидравлика, ВиК, ОВК и др.

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация в чуждестранна компания с изградени стандарти и ценности. Отлични условия на работа и възнаграждение, съответстващо на нивото и отговорностите на позицията, с изградена бонусна система. Фирмени обучения.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.