Аксес Консултанси
Специалист проекти и продажби
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

За компания, която предлага индивидуални решения за бизнеса в областта на онлайн търговията, логистиката, куриерските услуги и маркетинга, търсим амбициозен и проактивен Специалист проекти и продажби,
който да се присъедини към разрастващия се екип в гр. Русе.

Отговорности

Работата се състои в:
- проактивно набиране на клиентски проекти в сферата на електронната търговия;
- презентиране на услугите на фирмата и предлагане на решения според нуждите на всеки отделен клиент;
- изготвяне на оферти, договори и отговаряне на запитвания;
- работа с настоящи клиенти;
- ефективна комуникация с клиенти и подизпълнители – изготвяне на отчети, заявки, оферти и др.
- анализиране на ефекта от поверените проекти и набелязване на действия за постигане на максимална ефективност;
- участие в маркетинг събития и инициативи.

Изисквания и необходими умения

Подходящите за тази длъжност кандидати са:

- комуникативни и амбициозни личности, с възможност да общуват свободно на английски език (владеенето на още един европейски език е предимство);
- с опит в областта на бизнес продажбите;
- имат отлична компютърна грамотност и умения за водене на бизнес кореспонденция;
- с познания в сферата на електронната търговия;
- имат шофьорска книжка (активен шофьор) и имат възможност за чести пътувания;
- имат възможност да започнат нова работа в кратки срокове.