Ви Джи Еф Инженеринг
Специалист "ПТО"
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

- Документално обезпечаване на СМР дейността, в т.ч.:
- подготовка, сключване и следене на изпълнението на договори за СМР дейности;
- ценообразуване на СМР дейности;
- подготвяне на АКТ Обр. 19,
- отчитане на СМР дейностите и издаване на фактури;
- следене за плащанията;
- Заявяване и изписване на материали по обекти;
- Изготвяне на справки за изписаните и вложени материали в СМР дейности;

Изисквания и необходими умения

- Висше строително образование е предимство;
- Работа на подобна позиция минимум 3 години;
- Добри компютърни умения MC Office, Excel, AutoCAD, опит с ERP софтуер;
- Добри комуникативни умения и желание за работа в екип;
- Опит в работата с първични счетоводни документи, ще се смята за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за професионална реализация;
- Работа в млад и амбициозен екип в приятна работна обстановка;
- Комуникативна локация и модерен офис;
- Регулярни фирмени обучение;
- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Допълнителен социален пакет