ЕВРОМАРКЕТ ГРУП
Специалист сервизна поддръжка - дизел генератори
София

София длъжност на пълно работно време

Създадена през 1992 г., ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Компресорс е представител на световни лидери в производството на индустриално оборудване като:
Gardner Denver - винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух,
Samsung - турбокомпресори,
FG Wilson -дизел генератори,
МТА - чилъри,
Evapco - водоохладителни кули.

Във връзка с разширяване на дейността компанията търси да назначи Специалист сервизна поддръжка на дизел генератори.

Отговорности

Диагностика, техническо обслужване и ремонт на дизел генератори;
Монтаж и пуск в експлоатация на дизел генератори;
Диагностика и ремонт на хладилни машини;
Отстраняване на аварии.

Изисквания и необходими умения

Техническо образование в сферата на електротехниката и електромеханиката; висшето техническо образование е сериозно предимство;
Опитът в техническата поддръжка на такова оборудване е предимство;
Шофьорска книжка и готовност за чести командировки в страната;
Умението за използване на техническа литература на английски език е предимство.

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална изява в голяма и стабилна компания;
Работа с продукти от световно утвърдени марки;
Приятелска и професионална работна среда, сплотен екип;
Условия за развитие на познанията и уменията, обучения в страната и чужбина;
Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч;
Много добро възнаграждение.
Careerdays.bg