МЕТАЛ ТЕХНОЛОДЖИ ГРУП АД
над 300 служителя Кандидатстване
Стажант бизнес развитие и маркетинг
София
стаж на непълно работно време

София стаж на непълно работно време

Метал Технолоджи Груп АД, обединяващ водещи български заводи, специализирани в производството на детайли от алуминий, чугун и стомана, търси за централния офис на Холдинга в гр.София:

Отговорности

Основни задължения и активности по време на стажа:
 - Като част от екипа ни „Маркетинг и бизнес развитие” ще се запознаеш с нашите процеси, продукти и процедури за работа
 - Ще участваш активно в подготовка и работа с данни за маркетингови анализи и клиентски профили
 - Ще търсиш и селектираш подходяща търговска, пазарна и клиентска информация
 - Ще търсиш подходящи потенциални фирми за контакт
 - Ще участваш в подготовката на международно индустриално изложение
 - Ще участваш в анализа на клиентска удовлетвореност
 - Ще участваш активно в превод на клиентска комуникация, технически и търговски документация
 - Ще участваш във въвеждане на клиентски данни в CRM система

Изисквания и необходими умения

1. Успешно завършен 3-ти курс (насоченост Индустриален мениджмънт, Международни икономически отношения, Маркетинг и др.)
2. Много добри умения за работа с MS Office (Word, Excel)
3. Отлично владеене на английски и/или немски език. Немският език е предимство
4. Професионално любопитство, желание за работа и развитие

Ние Ви предлагаме

- Платена стажантска позиция;
- Времетраене от един до три месеца;
- Гъвкаво работно време, съобразено с академичните ти ангажименти;
- Възможност да придобиеш специфични за B2B търговията знания и умения чрез работа по реални проекти
- И не на последно място, реална възможност за бъдеща реализация в компанията.