МЕТАЛ ТЕХНОЛОДЖИ ГРУП АД
над 300 служителя Кандидатстване
Стажант Индустриален инженер
Ловеч
стаж на пълно работно време

Ловеч стаж на пълно работно време

Метал Технолоджи Груп АД обединява водещи български заводи, специализирани в производството на отливки от алуминий, чугун и стомана. Компанията е експортно ориентирана, като над 90% от продукцията на заводите е предназначена за износ. Наши клиенти са големи европейски компании от различни индустрии като: Siemens, ABB, Alstom Power, Deutsche Bahn, Hyundai Heavy Industries, Honeywell, Voestalpine RailPro, Wienerberger и др.

Повече за нас на www.mtgbg.com

За завода ни ОСЪМ АД в гр. Ловеч търсим стажант за позиция Индустриален инженер

Отговорности

Основни дейности, в които ще участва стажантът:
- Изучава машините и съоръженията в завод Осъм
- Наблюдава работата на машините в производството
- Контролира спазването на техническата документация
- Разработване и изпълнение на проекти, свързани с подобряване качеството на производствения процес и неговата ефективност
- Разработване на проекти, свързани с модернизацията и реконструкцията на машини и съоръжения

Изисквания и необходими умения

• Студенти 3-ти/4-ти курс бакалавърска степен и магистри в инженерни специалности
• С добра теоретична подготовка
• С желание за работа и развитие в промишлеността

Ние Ви предлагаме

• Платен стаж в периода юни-септември 2019 г.(по договорка)
• Гъвкаво работно време
• Практическо обучение по съответните специалности и напътствия от опитен ментор
• Достъп до най-съвременни производствени технологии и софтуерни приложения (MAGMA, SIEMENS NX и д.р)
• Възможност за участие в проекти за непрекъснато подобряване на производството и качеството
• Възможност за договаряне на стипендия за обучение
• Възможност за покриване на разходи за настаняване, храна и транспорт до завода
• Възможност за започване на работа при успешно представяне по време на стажа