СББ Медиа АД
Стажант - Редактор в сп. Журнал за жената
София
стаж на непълно работно време

София стаж на непълно работно време

СББ Медиа АД е водеща медийна група с дейности, обхващащи широк спектър от електронни и печатни медии, книги и събития. Компанията е най-големият издател на списания в България с девет списания, сред които световно известните National Geographic, ELLE и Cosmopolitan. Портфолиото ни включва утвърдените сайтове Rozali.com, Cosmopolitan.bg, Elle.bg, Nationalgeographic.bg, Moetodete.bg и Gotvetesmen.com. С екип от доказани професионалисти, с желание да надминават себе си всеки ден, приемаме всяко предизвикателство дружно и не се предаваме, докато не го преодолеем.

Отговорности

• Превод на статии и материали на български език;
• Избор на подходящи снимки и теми за броя;
• Работа със социални мрежи.

Изисквания и необходими умения

Ако искаш да проведеш стаж в едно от най-известните лайфстайл списания в света и имаш:
• Завършен 3 курс на висше образование;
• Стегнат стил на писмено изразяване;
• Креативно и модерно мислене;
• Перфектна езикова култура и грамотност;
• Добра компютърна грамотност;
• Владеене на английски език;
• Интереси в областта на онлайн медиите.

Ние Ви предлагаме

• Поле за изява в динамичен екип.