Заедно в час
Стажантска позиция – Бизнес администрация и анализ на данни
София
стаж на непълно работно време

София стаж на непълно работно време

За нас

МИСИЯТА НА “ЗАЕДНО В ЧАС”
е да открива, обучава и развива способни и мотивирани професионалисти, които работят дългосрочно за положителна промяна на образованието в България.

Отговорности

Какво ще правиш в Заедно в час?

Като стажант ще отговаряш за събирането, обработката и анализ на информация и данни, както и подпомагане на административни дейности. С други думи ще имаш ключовата роля да помагаш на различни екипи в организацията да имат нужната информация за да взимат най-добрите и правилни решения базирани на данни.

Твоята роля:

Обобщаване и систематизиране на данни и информация
Анализ на количествени и качествени данни
Проучване и резюмиране на материали
Изготвяне на анкети и въпросници
Административни задачи

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от теб:

Желание да подобряват уменията си и да учат нови неща
Мотивираност и интерес към мисията на Заедно в час
Отговорност, професионализъм и коректност
Внимание към детайла и завършеност на крайните продукти

Изисквания:

Инициативност и автономност
Желание за развитие и подобрение
Аналитично мислене
Опит с MS office
Свободно ползване на английски език
Добра езикова култура

Ние Ви предлагаме

Какво получаваш като стажант:

Работа с различни екипи и поемане на отговорни задачи и проекти
Обучения и достъп до ресурси и материали
Участие във форуми и събития на високо ниво
Гъвкавост в определянето на работните часове и работното място
Служебен лаптоп
Детайлна препоръка след успешно приключване на стажа

Условия на работа:

Продължителност: 4-6 месеца
Почасова заетост и възможност за съчетаване с университет