Аксес Консултанси
Строителен работник за Франция
Лион , Франция
От 1500 до 2000 лв.

Лион , Франция длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Българска строителна фирма с обекти във Франция търси Зидари, които да се присъединят към новоформираща се бригада за започване на работа възможно най-рано.

Работодателят осигурява безплатно квартира и храна.

Работодателят е българска компания с дългогодишен опит в оперирането на строителни обекти във Франция.

Отговорности

Работа като зидар / арматурист / кофражист на строителни обекти

Изисквания и необходими умения

- поне 1 година опит на строителен обект като зидар /арматурист или кофражист;
- доказано с медицинско свидетелство добро физическо здраве;
- минимални познания по френски език
- умение за поемане на отговорност
- опитът в чужбина е предимство

Ние Ви предлагаме

- Безплатно настаняване и храна

"Аксес консултанси" ООД е регистрирано под номера 2566 и 2567/2018 г. в Агенцията по заетостта в България.