Строителни работници
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

JobExpert е агенция за подбор на персонал за немскоезични държави. Наши партньори са работодатели от Германия, Австрия и Швейцария, развиващи своята дейност в различни области.

За наш клиент в Байерн търсим от 10.03.2019 кандидати за следните позиции:

Отговорности

- Ел. техници - самостоятелно или екипи от двама или трима
- дърводелци - самостоятелно или екип от двама
- бояджии - самостоятелно или екип от трима
- специалисти отоплителни инсталации - самостоятелно или екипи от трима или четирима

Изисквания и необходими умения

- Ел. техници - 12 евро/час брутно възнаграждение и допълнителни дневни
- дърводелци - 10,50 евро/час брутно възнаграждение и допълнителни дневни
- бояджии - 11 евро/час брутно възнаграждение и допълнителни дневни
- специалисти отоплителни инсталации - 12 евро/час брутно възнаграждение и допълнителни дневни

Ние Ви предлагаме

При кандидатстване, моля изпращайте автобиография на немски или английски и посочвайте избраната от Вас позиция.

JobExpert е агенция за подбор на персонал, регистрирана към Агенцията по заетостта под номер 2622. Нашите услуги са безплатни за всички кандидати.

Kато лицензиран посредник за подбор на кадри сме администратор на лични данни, които ще бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор.