Суши майстор
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

Ginger Sushi Bar
Здравословната храна може да бъде много вкусна! Сушито може да бъде полезно ! Храненето може да бъде удоволствие, без това да ви вреди!

Всичко това ще намерите при Ginger: чисти продукти, внимателно приготвяне и специално отношение към храната.

Отговорности

Служител за суши бар-Сушист
Служител за суши бар-Ginger Sushi Bar

Задължения:

• Обслужва и консултира клиентите при избора им;
• Правилно експлоатира съоръженията на работното място;
• Поддържа търговски вид и високо ниво на хигиена;
• Да познава и спазва технологията на приготвяне.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

• Опит на подобна позиция;
• Добро и приветливо отношение към клиентите;
• Организираност и дисциплина.

Ние Ви предлагаме

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор;
- Отлична работна среда.
- Конкурентно заплащане.
- Възможност за гъвкаво работно време и работа на смени.