Търговец агро продукти
Монтана

Монтана длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, водеща компания в агро сектора, търсим да назначим инициативен и отговорен професионалист за позиция:

Отговорности

Отговорности:

• Поддържа и развива клиентската мрежа в поверения регион;
• Идентифицира и привлича нови потенциални клиенти;
• Отговаря за постигането на поставени цели за обем продажби;
• Установява трайни взаимоотношения с клиентите на компанията;
• Изготвя справки и отчети за извършената дейност;
• Познава добре продуктовото портфолио на компанията.

Изисквания:

• Минимум 2 години търговски опит;
• Опит в индустриалният сектор;
• Умение за водене на преговори;
• Ориентация към постигане на резултати;
• Много добра компютърна грамотност;
• Владеене на английски език – предимство;
• Шофьорска книжка и възможност за активно пътуване в поверения регион.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Работа в екип от професионалисти;
• Конкурентно възнаграждение обвързано с постигнати резултати;
• Предизвикателна и динамична обстановка;
• Постоянен трудов договор.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.
Virtual Career Days