SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Търговец на оборудване за животновъдни ферми
Стара Загора
От 1000 до 1500 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Нашият клиент е бързоразвиваща се компания, в областта на пълен инженеринг в областта на животновъдството - оборудване за животновъдни ферми.

Отговорности

Вашите задължения ще бъдат:
Управление и контрол на проектиране и изпълнение на ферми за отглеждане на говеда, овце, кози, свине и птици (патици, бройлери-угояване и кокошки-носачки). Доставка на технологично оборудване за животновъдството, а също и проектиране, което се извършва от лицензирани проектанти, технолози и конструктори. С изготвените.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- подходящо висше образование: зооинжинер, висше техническо образование.
- опит в продажбите на селскостопанско оборудване или хранителни добавки за животни: минимум три години.
- много добра компютърна грамотност - MS Office, интернет
- шофьорска книжка без нарушение
- владеене на английски език - предимство
- представителен външен вид

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- мотивиращо заплащане, обвързано с продажбите
- дългосрочни трудови взаимоотношения
- служебен автомобил
- лаптоп
- всички необходими средства за извършване на дейността

Лиценз 2589, от 03.08.2018г