Търговски представител
Разград, Русе, Силистра, София, Шумен

Разград, Русе, Силистра, София, Шумен длъжност на пълно работно време

ЗАГОРКА е уникална комбинация между минало и бъдеще. Ние сме основателите на българските пивоварни традиции и сме част от глобалното семейство на HEINEKEN, вдъхновяващи новатори, винаги една крачка пред останалите. Нашата компания е лидер в индустрията, а марките ни Загорка, Ариана, Heineken, Amstel, Kaiser, Stolichno, Desperados, Starobrno, Strongbow и Крадецът на ябълки са част от ежедневието и разговорите на българите.

Ние създаваме по-добро бъдеще за следващите поколения!

Ако искаш да бъдеш част от успеха ни, кандидатствай за позицията "Търговски представител".

Отговорности

• Проактивно работи за привличането на нови клиенти
• Създава и поддържа дълготрайни партньорски отношения със съществуващи клиенти
• Отговаря за изпълнението на търговския план в съответния регион
• Грижи се за представянето на продуктите от различните търговски марки на компанията
• Следи развитието на пазара

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование
• Английски език
• Търговски усет и опит в продажбите
• Комуникативност и енергичност
• Умения за работа с Microsoft Office приложения
• Шофьорска книжка и възможност за чести пътувания

Ние Ви предлагаме

• Работа в международна компания, където здравословните и безопасни условия на труд са най-важният приоритет;
• Постоянни обучения, свързани с подобряване на Вашите професионални знания и умения;
• Мотивиращо възнаграждение и атрактивен пакет от социални придобивки;