Търговски представител
Бургас, Варна, Пловдив, Русе, София
под-изпълнител, свободна практика
От 1500 до 2000 лв.

Бургас, Варна, Пловдив, Русе, София под-изпълнител, свободна практика От 1500 до 2000 лв.

Компания представител Парушев Форевър ЕООД за България на американски козметични марки търси да назначи ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за гр. София и регион.

Отговорности

- установяване и поддържане на дългосрочни търговски отношения с обектите в района където работи;
- посещение на обектите по дневен и седмичен маршрут и събиране на поръчки;
- грижи се добро излагане и познаване на продуктите в търговските обекти - следи за изпълнение и приключване на клиентските заявки

Изисквания и необходими умения

- Добри контакти с клиентите;
- Организираност и дисциплина;
- Отлични комуникативни умения;
- Умение за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа
- Мотивиращо възнаграждение
- Отлични условия на труд;
- Работа в сплотен екип;
- Обучение
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.