Human Capital Store
Търговски представител
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние от Human Capital Store търсим Търговски представител. Нашият клиент е компания, която предлага услуги по събиране, унищожаване и рециклиране на документи.
Основни отговорности:
- Ежедневно посещение на потенциални клиенти / адвокати, нотариуси, застрахователни компании и др. /
- Изготвяне на презентации с цел предлагане и запознаване с услугите на фирмата;
- Поддържане и развиване на връзките с вече съществуващите клиенти;
- Привличане на нови клиенти;
- Отчет за извършената дейност.

Изисквания към Търговския представител:
- Умения за комуникация с различен тип клиенти;
- Амбиция за постигане на високи резултати;
- Опит с приложенията на Microsoft office пакет: Outlook, Excel, Word и PowerPoint;
- Добро владеене на английски език;
- Опит в директните продажби е предимство;

Компанията предлага:
- Възможност за динамична работа;
- Петдневна работна седмица със стандартно работно време;
- Основна заплата+бонуси при постигнати резултати.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.