Търговски представител
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

“Изипей” АД е лидер в сферата на платежните услуги в България.
Чрез създадената от нас мрежа от офиси и със съдействието на нашите партньори в цялата страна, ние успяваме да обслужим над 500 000 домакинства, които всеки месец се възползват от предимствата на системата, която изграждаме. Една от основните ни цели е да осигурим възможност на всеки клиент, сам да избира удобно време и място, където да се погрижи за финансовите си въпроси.
Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим мотивирани и енергични личности за длъжността „Търговски представител“.

Отговорности

• Анализ и контрол върху развитието на партньорската мрежа;
• Поддържане на делови работни взаимоотношения с партньорските организации в поверения регион;
• Водене на преговори с нови партньорски организации и нови търговци;
• Участие в организиране и координиране на цялостната дейност в поверения регион;
• Проследяване за спазването на договорните отношения с партньорските организации;
• Организиране и провеждане на обучения с партньорски организации.

Изисквания и необходими умения

• Висше образование;
• Опит във водене на преговори е предимство;
• Умения за работа в екип;
• Организираност и адаптивност;
• Отлични комуникативни умения;
• Много добра компютърна грамотност;
• Активен шофьор.

Ние Ви предлагаме

• Предизвикателна и отговорна работа;
• Мотивиращо и конкурентно заплащане;
• Възможност да сте в крак с най-добрите практики и новости в областта на финансовите услуги;
• Работа в динамичен и амбициозен екип;
• Условия за лично и професионално усъвършенстване;
• Служебни автомобил и компютър.

При интерес от Ваша страна ще очакваме автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.