Търговски представител /строителни материали/
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, утвърдена на пазара международна компания търгуваща с индустриални продукти, търсим енергичен и отговорен човек за позицията:

Отговорности

• Активно работите за привличането на нови клиенти и постигането на търговските цели;
• Регулярно посещавате обектите от поверения ви регион;
• Консултирате клиентите и им помагате при избора на продукти;
• Изготвяте оферти и договаряте търговски условия в рамките на дадените ви правомощия;
• Изготвяте необходимите за осъществяването на продажбата документи;
• Следите за плащанията от клиентите си.

Изисквания и необходими умения

• Опит в активните продажби е задължителен;
• Доказани търговски умения и умения за работа с клиенти;
• Отговорно отношение към работата;
• Желание за работа с пари и документи;
• Умение за работа с касов апарат ще се счита за предимство;
• Възможност за активно шофиране.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и възнаграждение с реални осигуровки;
• Допълнително възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
• Въвеждащо обучение;
• Възможност за професионално развитие;
• Работа в стабилна международна компания.
Virtual Career Days