АБЕЛИД ЕООД
Търговски представител за гр.София
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

АБЕЛИД е утвърдена в своя сектор компания, генерален представител за България на няколко Европейски завода, произвеждащи изолационни материали. Искаме да изберем най-подходящия човек, който да се присъедини към нашия екип.

Отговорности

Отговорностите свързани с позицията са:
- Представяне дейността и продуктовата гама на компанията пред настоящи и бъдещи клиенти;
- Утвърждаване на изградения имидж на компанията;
- Работни срещи със специалисти в строителния сектор;
- Систематизиране на информацията за свършената работа;
- Постигане на поставените цели.

Изисквания и необходими умения

- Завършено висше образование или в процес на завършване;
- Компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка категория В;
- Лоялност;
- Търговският опит е предимство
Вие сте подходящ за нашия екип ако:
- сте инициативен, но и изпълнителен;
- притежавате отлични комуникативни умения;
- обичате да работите самостоятелно и да поемате отговорност, но същевременно умеете да работите в екип;
- умеете да убеждавате и да продавате;
- умеете да организирате времето си.

Ние Ви предлагаме

1. Въвеждащо обучение и последващи такива;
2. Развитие в утвърдена компания;
3. Добро стартово възнаграждение;
4. Бонуси, в зависимост от мотивираността и постигнатите резултати;
5. Стандартно роботно време
6. Ние ще подсилим качествата, които притежавате и заедно ще работим върху развитието на потенциала Ви.

Кандидатствайте с автобиография, снимка и мотивационно писмо.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.