Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Team leader
Плевен

Team leader

Плевен длъжност на пълно работно време

A-point Partners е консултантска фирма, специализирана в подбор, обучение и развитие на персонал и управление на проекти в областта на човешките ресурси. Компанията комбинира ефективността на класическия подход, гъвкави практики и директния контакт при подбор, обучение и управлението на проекти в областта на човешките ресурси.

A-point Partners е с лиценз № 2493 валиден от 29.03.2018

Отговорности

- Организира и управлява работния процес в поверения му отдел;
- Прилага разработените фирмени стратегии и процедури в областта на събирането на вземания и дава предложение за нови;
- Пряко участва в подбора и обучението на служителите;
- Извършва количествена и качествена оценка на работата на поверените му служители;
- Изготвя отчети, свързани с представянето на отдела.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование;
- Опит на ръководна позиция във финансова сфера;
- Отлична компютърна грамотност (MS Office);
- Умения за водене на преговори;
- Умения за управление на екип и разрешаване на конфликти;
- Висока самодисциплина и умения за планиране;
- Аналитични умения;
- Активен шофьор, възможност за пътувания в страната.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и мотивиращо възнаграждение;
- Бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
- Отличен социален пакет;
- Комуникативно работно място;
- Интересна и динамична работа в приятна работна среда;
- Едномесечно обучение в централен офис – гр. София с поети всички разходи по престоя от компанията;
- Възможности за повишаване на квалификацията;
- Предизвикателна дейност, изискваща инициативност.