SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Технически ръководител
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент е строителна компания специализирана в направа на специални фундаменти в България и чужбина, която търси да назначи:

Отговорности

- Опит в управлението и подготовка на обекта;
- Опит на в ръководетето на хора мин.5 години;
- Опит на в организирането и изпълнение на договорени задължения;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Образование: висше техническо образование строителен профил;
- Готовност за работа в командировки на различни обекти в страната;
- Готовност за работа на ненормиран работен ден;
- Познаване на нормативната уредба и документите, свързани с дейността;
- Познаване на правилата за безопасна работа;
- Добра компютърна грамотност Excel, Word и Internet
- Умение за работа в екип;
- Умение за работа в динамична среда;
- Комуникативност;
- Дисциплина;
- Способност за адекватни и бързи реакции по време на работа;
- Шофьорска книжка;

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- много добро заплащане
- дългосрочни трудови отношения;
- работа в екип от професионалисти;
- възможност за развитие в областта;

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.