Техник
Софийска област, София
От 1000 до 1500 лв.

Техник

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

АРБИКАС ООД е сред водещите фирми за поддръжка на офис техника и консумативи.
За екипа си фирмата търси да назначи служител на позицията „Техник".

Отговорности

Диагностика и ремонт на офис консумативи - тонер касети, барабанни модули, девелоперни модули;
Зареждане и рециклиране на тонер касети и модули;
Документиране и отчет на извършените дейности;

Изисквания и необходими умения

Tехническа сръчност и компютърна грамотност;
Познания по инсталация на периферни устройства;
Познания по електроника и електротехника;
Логично мислене и последователност;
Организационни и комуникационни умения;
Отговорност към възложените задачи;
Позитивност, адаптивност и енергичност;
Шофьорска книжка /активен шофьор/;
Длъжността не е подходяща за студенти;

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява е необходимо да изпратите актуална снимка и подробна автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ние Ви предлагаме

Осигуровки върху реалното възнаграждение;
Интересна и динамична работа;
Целодневна и дългосрочна работа;
5 дневна работна седмица, работно време от 09:00 до 18:00;
Фирмено обучение, за сметка на компанията;
Осигурена документация и професионално оборудване;
Изпитателен срок 6 месеца;
Първоначално заплащане 800 лв нето (1030 бруто), с последващо увеличение в зависимост от резултатите. Ориентировъчен горен праг 1200 лв нето (1550 бруто);