Техник - автоматизация
Шумен
От 1000 до 1500 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Изи Консулт“ е агенция за набиране и подбор на персонал, чиято мисия е да свързва най-добрите служители и топ работодатели в България и чужбина. От 2004 година насам ние се ползваме с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на “Изи Консулт” през годините. През последните години нашата компания отвори офиси в цяла България - София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Във връзка с разрастването на дейността на наш клиент – голяма производствена компания в град Шумен търсим:

ТЕХНИК - АВТОМАТИЗАЦИЯ

Отговорности

На тази длъжност ще отговаряте за:

- Електроподдръжката на машините, сградите и съоръженията;
- Поддържа и ремонтира автоматизирани технологични линии;
- Извършва превантивна поддръжка на машините;
- Участва в монтажа на ново оборудване;
- Установява и анализира причините за неизправност на производственото оборудване;
- Работи с релейно-контакторни диаграми и програмируеми контролери;
- Обучава машинните оператори на основните настройки за поддръжка на машините.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование - Автоматика, Електроника, Електроенергетика или друго подходящо;
- Поне 2 години опит на сходна длъжност;
- Опит с PLC контролери на Siemens е предимство;
- Работно ниво на английски език;
- Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

- Работа в бързоразвиваща се компания с модерна визия;
- Стимулиращо възнаграждение, бонусна система и възможност за поемане на разходи по преместване за кандидати от други населени места;
- Допълнителни социални придобивки - ваучери за храна, бонуси за транспортни разходи;
- Възможности за повишаване на квалификацията и професионално развитие.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати в срок от 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 г. за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.