Техник инсталации
София

София длъжност на пълно работно време

Студентска мрежа е разрастваща се компания в областта на телекомуникациите. Компанията работи с вече утвърдени на пазара партньори.

Отговорности

Набираме кадри без опит с цел разрастване на предлаганите от нас услуги.
Отговорности към позицията "Техник инсталации":

- Отговаря за инсталацията на интернет и телевизионни услуги в домове на клиенти.
- Прехвърляне на съществуващи абонати от медна към оптична мрежа.
- Работа в екип със служител с опит, който ще Ви обучи и помогне да навлезете в естеството на работа на предлаганите от нас услуги.

Изисквания и необходими умения

- Шофьорска книжка, категория Б.
- Умение за работа с компютър.
- Инженерно образование или опит в сферата на дейност ще се счита за предимство.
- Умение за работа в екип.
- Отговорно отношение към задълженията.

Ние Ви предлагаме

- Добри условия на работа.
- Възможност за допълнително заплащане.
- Обучение от опитни кадри в сферата.
- Разбиране на проблемите в работата. Адекватно отношение.