Astrea Recruitment
Техник на камиони
Велико Търново
От 1500 до 2000 лв.

Велико Търново длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Астреа Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти - търсим Техник на камиони за голяма компания.

Отговорности

Задължения и отговорности:
* диагностика;
* ремонт и обслужване на камиони;
* работи по спешни ремонти.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
* техническо образование в сферата на механиката или електротехниката – огромно предимство;
* опит на подобна позиция - огромно предимство;
* силна технически - транспортна подготовка;
* английски език на разговорно ниво;
* владеенето на западен език се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Клиентът ни предлага:
* отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
* въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
* социален пакет.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_DP_TT).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).