ТЕЛЕПОИНТ ООД
Техник поддръжка и наблюдение в център за управление на мрежата
София

София длъжност на пълно работно време

Във връзка с разширяване на дейността и откриване на трети дейта център, Телепоинт има отворена позиция за Техник поддръжка и наблюдение в център за управление на мрежата.

Отговорности

• Следите системата за мониторинг в Дейта центъра и действате адекватно при наличие на аларми
• Асемблирате и инсталирате телекомуникационно оборудване на най-големите производители в света
• Кримпвате, терминирате и аранжирате различни видове оптични и медни кабели
• Измервате и диагностицирате оптични трасета. Работите с OTDR, Power Meter, VFL и др.
• Диагностицирате и решавате проблеми, свързани с оборудването на клиентите и/или услугите, които им предлагаме
• Водите кореспонденция по технически въпроси с клиентите на Телепоинт
• Документирате дейностите
• Работите на 12 часови дежурства по график след завършване на вътрешен обучителен курс

Изисквания и необходими умения

• Знания и интереси в областта на телекомуникации, IP мрежи, Windows и/или Linux, електротехника
• Опит в областта на компютърни системи и мрежи или електроника е предимство
• Английски език на работно ниво
• Желание за работа, отговорност, организираност, сръчност
• Умения за работа в екип и добра комуникативност

Ние Ви предлагаме

• Динамична работа с оборудване на водещи производители, с най-съвременните IT и телекомуникационни технологии
• Възможности за развитие и надграждане на знанията и уменията
• Конкурентно заплащане според личната инициатива и резултати
• Интересни контакти с представители на множество високотехнологични компании

Всички кандидатури се разглеждат и обработват при стриктно спазване на актуалната нормативна регулация за защита на личните данни.