Техник, поддръжка на машини в производството
гр.Шумен
От 500 до 1000 лв.

гр.Шумен длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.
Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най- добрите кандидати.

Отговорности

За наш клиент, съвременно и утвърдено производство в сферата на хранително- вкусовата промишленост набираме кандидати за позицията:

Техник, поддръжка в производство

Основни функции и задължения:

• Извършва ремонти и монтаж на промишлено оборудване;
• Контролира нормалното функциониране и правилната екс плоатация на машини и съоръжения;
• Извършва текущ, периодичен преглед и основен ремонт на машините и съоръженията;
• Открива и отстранява дефектите и поддържа в изправност наличните машини и
съоръжения.

Изисквания и необходими умения

- Средно техническо образование;
- Възможност за работа на три смени (първа, втора и нощна);
- Умения за монтаж, настройка и ремонт на автоматизирани машини;
- Кандидати с познания по механика и работа с газотехника се разглеждат с предимство;
- Познания по КИП и автоматика, също ще се разглеждат с предимство;

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Работа в международна компания и чиста среда;
- Много добро заплащане, бонуси и допълнителни придобивки;
- Възможност за професионално развитие;

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.