НИКОМ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ ЕООД
Техник- системи за сигурност
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма “НИКОМ Системи за Сигурност” ЕООД е инженерингова компания, развиваща се в областа на системите за сигурност , контрол и пожарна безопастност.Компанията е създадена през 2005 г. от инженери с отлична професионална квалификация и дългогодишен опит в предоставяне на цялостни решения в сигурността.

Отговорности

- Участва в процеса на цялостно изграждане ,монтаж на системи за пожароизвестяване, видеонаблюдение, СОТ, пожарогасене , контрол на достъп, и др. ;
- Участва в техническа поддръжка на изградените системи;
- Участва в извършване на ежемесечни тестове и профилактика на системите;

Изисквания и необходими умения

• Подходящо техническо образование - Средно или Висше ;

• Минимум 1 година професионален опит в изграждане на слаботокови инсталации и кабелни трасета: системи за пожароизвестяване, системи за видеонаблюдение, системи за контрол на достъп; сигнално-охранителни системи и др.;

• Свидетелство за управление на МПС ;

• Готовност за работа , както самостоятелно, така и в екип;
• Способност за работа в динамични условия и спазване на срокове;

Ние Ви предлагаме

• Много добро основно възнаграждение ;
• Ежемесечно допълнително бонус възнаграждение , обвързано с трудовите резултати;
• Служебен автомобил и служебен телефон;
• Командировъчни;
• Отпуск съобразно трудовото законодателство;
• Фирмено обучение и работа в бързо развиваща се сфера;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Добра и адаптивна работна среда;