АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Технолог, Полиграфист
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България, водеща в производството и довършителните операции на висококачествени печатни материали. Част от нашето портфолио са книги, вестници, списания, рекламни материали, опаковки и много други изделия. „Алианс Принт” е най-големият производител на книги и втората най-голяма печатница за вестници в страната.

За своя екип от професионалисти ние търсим опитен Технолог, Полиграфист

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър.

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
- Приема поръчки от търговците и организира технологията на производство за всяко изделие;
- Изготвя и контролира спазването на технологичната документация за изпълнение на поръчките;
- Проследява и контролира процеса на изпълнение и статуса на всяка една поръчка до момента на получаване от клиента;
- Прави предложения за разработване и внедряване на нови технологии свързани с подобряване технологичното равнище на производствените дейности

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:
- Образование в областта на Полиграфията;
- Професионален опит – минимум 3 години на длъжност технолог в полиграфията;
- Отлични организационни умения и внимание към детайла;
- Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Въвеждане в работата и въвеждащо обучение за процеса на производство в компанията;
- Безсрочен трудов договор съгласно изискванията на Кодекса на труда;
- Работа в екип от професионалисти;
- Сигурно и добро стартово възнаграждение

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, търсите реализация в полиграфията и искате да учите нови неща в света на дигиталния печат, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR).