Поверително
Учител по гръцки език
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Езиков център „Ново начало“ предлага курсове и индивидуални уроци по английски, турски, гръцки, немски, испански, руски, френски и италиански език за всички възрастови групи.
Работата е подходяща и за студенти.

Във връзка с разширяване на дейността ни, обявяваме свободна позиция за учител по ГРЪЦКИ ЕЗИК за работа на непълен работен ден.

Отговорности

ВОДЕНЕ НА ИНДИВИДУАЛНИ УРОЦИ И КУРСОВЕ

Изисквания и необходими умения

Кандидатите трябва да притежават следните личностни качества:

- добре развити комуникативни способности;
- креативно и иновативно мислене;
- желание и мотивация за работа;
- умения за работа в екип и инициативност;
- коректност, всеотдайност, отговорност и точност.

Ние Ви предлагаме

- работа в динамично развиващ се езиков център с офис намиращ се в центъра на София;
- работна среда, изградена върху подкрепа, сътрудничество и уважение;
- заетост на непълен работен ден, с възможност за водене на дневни, вечерни или съботно-неделни групи и уроци;
-заплащане за един учебен час от 45 мин. – 7,50 - 9 лева

Документи за кандидатстване:

- CV НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК с актуална снимка;
Careerdays.bg