Управител на ресторант
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш дългогодишен партньор, заведение за хранене във Варна, търсим отговорен, организиран и мотивиран:

УПРАВИТЕЛ НА РЕСТОРАНТ

Отговорности:

- Организира и координира цялостно работата в ресторанта;
- Съблюдава работните графици на персонала;
- Комуникира с доставчици на храни и напитки;
- Представя ресторанта по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки;
- Ръководи финансовата отчетност на ресторанта и следи за правилното й водене и своевременно отчитане;
- Извършва ревизии на наличните продукти и напитки;
- Организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация в ресторанта;
- Контролира спазването на изискванията за работа с касовите апарати и издаваните касови
бележки.

Изисквания:

- Опит като управител на ресторант минимум 2 години;
- Отлични комуникативни и организационни способности;
- Амбиция, мотивация и лидерски умения;
- Висока работна дисциплина;
- Компютърна грамотност;

Компанията предлага:

- Конкурентно възнаграждение;
- Въвеждащо обучение;
- Работа в сплотен екип от професионалисти;
- Приятна работна атмосфера с модерно оборудване.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция или се свържете с мен.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.