Зам. Управител на обект от голяма верига супермаркети
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, утвърдена на пазара търговска верига с над 40 обекта, търсим енергичен и отговорен човек за позицията Заместник Управител.

Отговорности

• Подпомагате управителя в цялостната организация и ръководене на работата в търговския обект;
• Следите продажбите и ежедневно правите заявки за закупуване на стоки;
• Активно участвате в процеса по приемане, съхранение и подготовка за продажба на стока;
• Проследявате и участвате в процесите по контрол на качеството, добрия вид и сроковете на годност на стоките;
• Организирате и контролирате работата на персонала в смяната;
• Изготвяте графици за работа на служителите;
• Извършвате административни задачи.

Изисквания и необходими умения

• Предишен опит в супермаркет на сходна позиция е задължителен;
• Доказани организаторски, административни и управленски умения;
• Отговорно отношение към работата и самоинициативност;
• Много добра обща компютърна грамотност;
• Да умее да работи на каса.

Ние Ви предлагаме

• Обучение и възможност за професионално развитие;
• Трудов договор и възнаграждение с реални осигуровки;
• Допълнителни придобивки – бонуси, ваучери за храна, мултиспорт карта;
• Работа в стабилна компания.
Virtual Career Days