ФОРЕКСДЖОБС ООД
Застрахователен консултант
София
Над 5000 лв.

София длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Агенция за подбор на персонал ForexJobs търси да назначи за свой клиент - Застрахователен консултант.

Отговорности

Застрахователният консултант активно търси и привлича нови клиенти, продава и популяризира животозастрахователните продукти, консултира и обслужва дългосрочно клиентите на компанията.

Изисквания и необходими умения

• Енергична личност, с високи изисквания към себе си
• С позитивна нагласа и амбиция за успех
• С отлични комуникационни умения
• С множество лични и професионални контакти
• С търговски опит в сферата на директните продажби
• Активен и любознателен

Ние Ви предлагаме

• Професионална подкрепа и обучение
• Конкурентно заплащане
• Бонуси и нарастващи доходи
• Възможности за кариерно развитие в мултинационална компания

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете професионална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените лични данни ще бъдат обработвани в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

ForexJobs притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта #1950 валиден от 20.10.2015.