Заварчици,Чехия
Ostrava , Чехия
От 2000 до 3000 лв.

Ostrava , Чехия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма занимаваща се в облстта на машиностроенето търси да назначи за свтойте нужди работник за следната позиция :
-Заварчик метод 135 (CO2)
-Заварчик метод 141 (аргон) -изискване да работи и 135

Отговорности

-разчитане и ориентиране по чертеж

Изисквания и необходими умения

-задължителен предишен опит
-документ за квалификация
-сръчност
-отговорност

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор
- Здравни и социални.
- 5 дневна работна седмица с 8 часов работен ден.
- Възможност за допълнителни часове !
- Осигурена безплатна квартира по 2 ма човека във стая
-Транспортът до работното място е осигурен от фирмата и е БЕЗПЛАТЕН.
- Отпуска 25 работни дни
- Осигурено работно облекло (след 1-вият изработен месец)
- Осигуряваме аванс на размер на 1000 чешки крони седмично,/ това се равнява на 38 евро./.Които започваме да изплащаме в края на втората седмица от постъпването на работа до получаване на първа заплата.
- Пътят от България до Чехия е за сметка на работника
БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОННИ !