ХАУС ЪФ ДЖОБС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Заварчици MAG
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За нас

Хаус ъф Джобс България ЕООД
лиценз N: 2730/ 11.02.2019 , на Министрество на труда и социалната политика.
Дъщерна фирма на немската компания House of Jobs GmbH.

Отговорности

Заваряване, работа с чертежи.

Изисквания и необходими умения

MAG сертификат, или диплом за заварчик
- Умения за четене на конструктивни планове
- Немски на средно ниво ( А2)

Ние Ви предлагаме

Предлагаме : - Договор, сключен в Германия на пълен работен ден
- Всички сключени застраховки - здравни и пенсионни
- Допълнителна премия за - отпуска - Коледа
- Работна седмица от 43 часа
- Извънредно заплащане - 25% за работа над 43 часа на седмица - 25% нощни - 50 % неделя -125% празнични дни
- Работа на 3 смени
- Заплащане бруто 13 - 15 Евро на час минимум нето 2000 Евро.
- По желание / опционално - квартира с единични стаи около 300 Евро на месец.