Ланкс ЕООД
Зидаро-кофражисти / Maurer&Schalungsarbeiter
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Българска строителна компания с дългогодишен опит в сферата на строителството търси да назначи зидаро-кофражисти за обект на фирмата във Федерална Република Германия за период от 4 месеца.

Отговорности

* Извършване на всички видове кофражни работи - подготвителни, основни, спомагателни и обслужващи.
* Извършване на зидария с тухли и/или Ytong, вкл. работа с подемни машини за зидария.
* Извършване на всякакви видове замазки и полагане на мазилки.

Изисквания и необходими умения

* Средно образование.
* Мин. 2 години професионален опит.
* Добра техническа грамотност и познаване на нормативната база в строителството.
* Познаване и разчитане на проектна документация и конструктивни планове и чертежи.
* Умения за работа с измервателни инструменти.
* Умение за работа в екип.
* Чисто съдебно минало.
* Владеенето на немски език не е задължително, но ще се смята за предимство.
* Завършено средно образование в строителен техникум ще се смята за предимство.

Може и бригада/екип от 4-5 души.

Ние Ви предлагаме

* Отлични условия на труд.
* Конкурентно заплащане.
* Срочен трудов договор + командировъчни.
* Работно облекло, строителни инструменти и всички необходими условия за ефективно изпълнение на служебните ангажименти.
* Осигурен транспорт от България до Германия.
* Осигурена квартира в Германия за периода на договора (вкл. разходи за ток, вода, интернет и т.н.).
* Осигурен транспорт от Германия до България след приключване на договора.
* Възможност за продължаване на трудовите взаимоотношения с компанията след приключване на проекта.

При интерес, моля изпратете актуална автобиография чрез бутона за кандидатстване на JobTiger, най-късно до 20.04.2019 г. Начална дата на проекта в Германия: 02.05.2019 г.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати щe бъдат поканени на интервю.