СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Конструктор на леярска екипировка - гр. Чирпан
Пазарджик, Пловдив, Сливен, София, Стара Загора

Пазарджик, Пловдив, Сливен, София, Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е утвърдено и динамично развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия. Във връзка с развитието на пазарния си дял и организационната си структура, компанията търси:
"Конструктор на леярска екипировка".

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна.

Изисквания:
Висше техническо образование, предимство е специалност – «Леярство»;
Професионален опит като конструктор на подобна екипировка
Използване на технически английски език
Използване на Solid Works или друг CAD продукт, MS Office пакет, познания за работа с ERP система.

Отговорности:
CAD/CAM конструиране на леярска екипировка
Създаване на конструктивна документация
Разработване на нови изделия.
Разработване на процедури за тестване и установки за тях;
Познания в стандартите по качество – мин. ISO 2001 2008

Условия:
Възможност за професионална реализация и развитие във стабилна , водеща в своя бранш компания . Отлична работна атмосфера и условия на труд. Много добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз №1414 до 09.03.2017 г.