БЕМХ - ЕООД
Счетоводител
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

Job Description

Месторабота: София, бул. Ботевградско шосе № 247, логистичен център "Транскапитал", на разклона за летището

Изисквания към кандидатите:

- Опит като счетоводител минимум 3 години;
- Работа с MS Word, EXCEL, Бизнес навигатор - задължително
- Познаване на НСС, нормативната база.
- Компютърна грамотност.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Обработва финансови и счетоводни документи
- Своевременно осчетоводява документите, проверява правилното отразяване на счетоводните статии по съответните сметки
- Кореспонденция с клиенти и доставчици
- Изготвяне на платежни нареждания и справки.

Ние предлагаме:

- Отлични условия на труд
- Стимулираща атмосфера в екип от специалисти
- Възможност за професионална реализация
- трудов договор
- добро заплащане

Ако вярвате, че сте подходящ за целта може да кандидатствате с вашето CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Teleperformance Greece