Бау-рент ЕООД
Шофьор на сервизен асенизационен автомобил
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Бау-рент ЕООД е лицензирана агенция за подбор на персонал, извършваща посредническа дейност по наемане на работа в чужбина (лиценз № 1561). Екипът ни е с професионален опит на немския и българския пазар и предлага ефективно търсене и подбор на персонал, както и успешно развитие на кадровия потенциал.

Нашият клиент е фирма с голям опит в областта на строителството, отдаването под наем и сервизирането на химически тоалетни и в момента набира нови шофьори за дейността в гр. София и региона.

Отговорности

Шофьор на сервизен - асенизационен автомобил

Какво очакваме от Вас за тази позиция:

- Професионален опит като шофьор, по възможност придружен със съответните референции;
- Шофьорска книжка категория C, професионална компетентност и психотест за професионални шофьори;
- Дигиталната тахокарта е предимство, а можем и да съдействаме за нейното издаване;
- Предоставяне на медицинско свидетелство от личен лекар, както и удостоверение за съдимост;
- Желание за работа като шофьор на специализирания автомобил, оборудван с вакуумна помпа и водоструйка. Обслужването на преносими химически тоалетни включва изпомпване на резервоарите със специалната вакуумна помпа на автомобила и изпръскване на кабинките отвътре и отвън с водоструйка.

Ако се интересувате от позицията и притежавате необходимата квалификация, моля, изпратете ни своята автобиография с актуална снимка чрез бутона "Кандидатстване".

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

- Работа по график през седмицата
- Възможост за работа на тридневна или четиридневна работна седмица;
- Възможност за допълнителни работни часове;
- Сигурно заплащане;
- Осигуряване при съответния осигурителен доход;
- Професионална подкрепа от фирмения персонал с близо 15-годишен опит в сектора.