Сервизен инженер с английски и/или немски език
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Клиентът ни е компания с предмет на дейност продажба и поддръжка на специализирано пристанищно оборудване – товаро-разтоварна и транспортна техника от реномирани западноевропейски производители.

Към момента за екипа им в София търсим да присъединим: Сервизен инженер с английски и/или немски език.

Основни отговорности: :
• Планиране на организацията и провеждането на сервизни дейности, резервни части, доставка и предаване на оборудване.
• Експертна оценка и дефектация, а при необходимост - пряко извършване на сервизна дейност.
• Осъществяване на комуникацията по технически въпроси между компанията и партньорите й.
• Провеждане на обучение и инструктаж на служителите на фирмата и на клиентите.
• Изготвяне на сервизни протоколи за извършени гаранционни и извънгаранционни работи.
• Съпровождане на представители на партньорите на фирмата по време на техни посещения в България или чужбина.
• Работа с каталози за резервни части, обработка на запитвания за резервни части, получаване, изпращане и предаване на пратки и резервни части.

Изисквания към кандидата:
• Инженерно образование по една от основните системи в машините – Механична, Хидравлична, Електрическа.
• Свидетелство за управление на МПС и възможност за чести пътувания в страната.
• Писмено и говоримо владеене на английски език (немски език е предимство).
• Възможност за работа на ненормиран работен ден, когато е необходимо.
• Предишен опит в областта е предимство (особено с ветрогенераторни станции или кранове).

Условия на работа :
• Много добри възможности за дългосрочно развитие (включително и на ръководни позиции).
• Участие в обучения, тийм билдинги и други фирмени инициативи заедно със западноевропейските фирмени партньори.
• Служебен автомобил, фирмен компютър и телефон.
• Плащане на командировъчни и поемане на разходите за транспорт и настаняване по време на пътуванията.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване!

Благодарим предварително за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.

Virtual Career Days